• Poczuj smak jakości

    Poczujsmak jakości

Nasze produkty

Kontakt

Gel Matic POLSKA

Zbąszyńska 13
91-342 Łódź

godziny pracy: 8:00 - 16:00


 

BIURO:
tel. 510 251 525
tel. 42 298 04 64
fax 42 298 04 65
biuro@gelmatic.pl

DZIAŁ HANDLOWY:
tel. 696 428 075
tel. 512 162 207
handlowy@gelmatic.pl
piotr.kaczor@gelmatic.pl

SERWIS:
Pn-Pt 8:00-18:00
Sob-Ndz 10:00-15:00
tel. 510 131 525
tel. 506 580 238
tel. 504 440 359
serwis@gelmatic.pl

Firma

Duże doświadczenie oraz chęć osiągnięcia upragnionego celu były powodem, że na początku 70-tych lat ubiegłego wieku rodzina Guerini rozpoczęła budowę pierwszej maszyny do lodów. Miało to miejsce w fabryce zlokalizowanej w Orio al Serio (Bergamo) północne Włochy. Na początku lat 80-tych XX wieku osiągnęliśmy decydujący punkt w swej historii - rozszerzenie produkcji oraz osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku.


Celem naszym było dostarczenie klientom produktu najwyższej jakości, optymalizacja działania oraz dalsze uproszczenie obsługi. Powstał koncept specjalizacji i koncentracji opartej na jednej linii maszyn. Zamiast produkcji maszyn dla całej lodziarni postawiliśmy na urządzeniach do produkcji lodów soft. Od początku lat 90-tych do dnia dzisiejszego firma Gel-Matic konsekwentnie rozwija ten koncept oraz wprowadza innowacje technologiczne swoich produktów przez co zyskuje coraz więcej nowych klientów na całym świecie a co za tym idzie dalej umacnia swą pozycję na rynku.
Ważną cechą jest niebywała elastyczności produkcji, dzięki której, firma jest w stanie zaspokoić nawet bardzo specyficzne życzenia klienta.


Naszym celem jest bycie postrzeganym jako dostawca najwyższej jakości urządzeń oraz budowanie zaufania do włoskiej technologii, a także systematyczny wzrost grona klientów.


Następnymi ważnymi celami w naszej filozofii firmowej są bezpieczeństwo, ochrona środowiska, bezpieczeństwo personelu oraz oszczędność energii poprzez stosowanie ekologicznych materiałów, które z kolei zapewniają bezpieczeństwo obsłudze i środowisku naturalnemu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii i nieustające inwestowanie w badania gwarantują ciągły wzrost jakości produktów firmy Gel-Matic.


Potwierdzeniem entuzjazmu i zaangażowania jakie rodzina Guerini wnosi w produkcję maszyn do soft lodów są liczni partnerzy, firmy-córki, znani światowi importerzy na wszystkich 5 kontynentach.

Analiza rynku i rozwój rynku

Gel-Matic może polegać na kompetentnej oraz godnej zaufania sieci dystrybucyjnej. naszych przedstawicieli handlowych wybieramy wg. międzynarodowych standardów jakości aby zapewniony był prestiż marki Gel-Matic jak również wiarygodność firmy. Nasi przedstawiciele handlowi pracują profesjonalnie i są w pełni kompetentni to znaczy posiadają wszelkie informacje i konieczną znajomość zagadnień o produktach firmy Gel-Matic aby zadowolić każdego klienta firmy.
Gęsta siatka serwisowa zapewniona jest dzięki obecności naszych przedstawicieli na wszystkich pięciu kontynentach. Opiekują się oni klientami i są gotowi odpowiedziećna każde pytanie klientów.


Gel-Matic umożliwia przedstawicielom odpowiedzialnym za obsługę klientów w różnych centrach wysyłkowych ciągłe doradztwo i prowadzi regularne oceny przedstawicieli aby zapewnić naszym klientom zawsze szybkie doradztwo i pomoc.
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego systemu informatycznego firma Gel-Matic jest w stanie zapewnić szybki i wydajny serwis. Badania i rozwój technologii multimedialnych gwarantują naszym przedstawicielom handlowym ciągłą aktualizację dotyczącą nowości i natychmiastowe doradztwo klientom.


Gel-Matic organizuje regularnie szkolenia i kursy doskonalące. Kursy te skłaniają naszych przedstawicieli również do poszerzania wiedzy o nowych technologiach oraz o nowych produktach firmy.
Możliwość obserwacji procesu produkcji bezpośrednio w firmie jest dla wszystkich przedstawicieli okazją do zbierania użytecznych informacji, które będą mogli wykorzystać obsługując klienta.
 
Profesjonalne wyposażenie lodziarni - najwyższej klasy automaty do lodów firmy Gel - Matic! Zapraszamy!

Automaty do lodów to sztandarowy produkt firmy Gel - Matic. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Naszym celem od zawsze było dostarczenie klientom produktu najwyższej jakości, optymalizacja działania oraz dalsze uproszczenie obsługi i udaje nam się to osiągnąć dzięki nieustannemu doskonaleniu wychodzących z naszych fabryk urządzeń. Doświadczenie i wiedza to nasz największy kapitał. Pielęgnując tradycję pozostajemy firmą nowoczesną, szukająca innowacyjnych rozwiązań. Niniejsza strona prezentuje wszystkie dostępne produkty. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ich zakupem, prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy w wyborze!
 
Maszyny do lodów to nasza specjalność od kilkudziesięciu lat.
Poznaj naszą świetną ofertę!

Tradycja zobowiązuje, dlatego nasze maszyny do lodów są niezmiennie najlepszymi urządzeniami w swojej klasie. Dzięki ścisłej specjalizacji naszej produkcji jesteśmy w stanie rozwijać swój koncept produkcji maszyn do lodów soft oraz wprowadzać innowacyjne rozwiązania technologiczne w swoich produktach. Nasza firma to marka sama w sobie. Dzięki profesjonalnej obsłudze i doskonałej jakości produktom zyskaliśmy zaufanie klientów na całym świecie. Jesteśmy najlepszym dowodem na to, że można przez kilkadziesiąt lat utrzymywać bardzo wysoki poziom. Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu!
 
Zachęcamy do poznania wyjątkowej oferty naszego przedsiębiorstwa. Maszyny do lodów, które pozwolą stworzyć smaczny deser jakim jest jogurt mrożony!

Gel-Matic jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji profesjonalnych maszyn do lodów. Dzięki nim możecie Państwo zaoferować swoim klientom mnóstwo wyjątkowych deserów lodowych, takich jak jogurt mrożony, sorbety, lody kręcone i wiele innych. Każdy proponowany przez nas automat przystosowany do pracy w różnych warunkach - barach, kawiarniach czy sezonowych stoiskach. Niezawodność i funkcjonalność - to najważniejsze cechy naszych produktów! Pragniemy, aby dzięki naszym urządzeniom proces produkcji deserów lodowych był możliwie najbardziej ekonomiczny a jednocześnie ekologiczny. Zachęcamy do współpracy wszystkich chętnych!